KARIERA

Możesz to zrobić jako konsultant firmy CHSOPTIMA w terenie. Wysoki potencjał rynkowy, atrakcyjne prowizje i prowizje portfelowe, jak również duże możliwości rozwoju czekają na Ciebie. Generuj dochód w pracy głównej lub w niepełnym wymiarze godzin.

Oferujemy:

  • Niezależną pracę w dowolnym czasie
  • Atrakcyjny dochód
  • Szkolenia i wsparcie najlepszych
  • Długotrwałą, pewną branżę
  • Pracę stałą lub dodatkową

TWÓJ START W NOWY LIFESTYLE

Jako konsultant ds. zdrowia, ekologii, wygody, oszczędności w firmie CHSOPTIMA wkroczysz w nową przyszłość zawodową i staniesz się przedstawicielem handlowym w terenie – z CHSOPTIMA jako mocnym partnerem, firmą zajmującą się sprzedażą bezpośrednią w zakresie filtracji wody! W celu dalszej ekspansji i rozwoju szukamy zaangażowanych specjalistów ds. sprzedaży w terenie (m/k) na terenie całej Polski. Jako niezależny przedstawiciel handlowy w imieniu CHSOPTIMA skorzystasz na stabilnej branży z doskonałymi perspektywami na przyszłość. Pracujesz samodzielnie w dowolnie wybranym terenie i czasie pracy. Skorzystaj z bardzo atrakcyjnego modelu wynagrodzenia, zleceń portfelowych i profesjonalnego wsparcia, oraz szkoleń prowadzonych przez silnych partnerów.

MOJE ZADANIA

MÓJ PARTNER

MOJA SZANSA

Szybko i sprawnie

KONTAKT Z NAMI:

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek
08:00 – 18:00
Wtorek 08:00 – 18:00
Środa 08:00 – 18:00
Czwartek 08:00 – 18:00
Piątek 08:00 – 18:00

praca

Niezwykłe szanse zawodowe. Skorzystaj z okazji. Dołącz do Nas.

team

Skorzystaj z wiedzy profesjonalnego zespołu z wieloletnim doświadczeniem.

akademia

Uczestnicz regularnie w naszych szkoleniach. Poszerzaj swoją wiedzę.

woda

Dla zdrowego i ekonomicznego zaopatrzenia w wodę pitną. Zadbaj o naszą planetę.